İnsan bir yolcudur sabavetten gençliğe, gençlikten ihtiyarlığa, ihtiyarlıktan kabre, kabirden haşre kadar yolculuğu devam eder.

Düzenlemiş olduğu Liselilere ve Üniversitelilere Mahsus Risale-i Nur Okuma Programı ile genç kardeşlerimize yaz dönemlerini değerlendirme, yeni arkadaşlar edinme ve olan arkadaşlarıyla muhabbetlerini arttırma imkanı sunuyoruz.

Bolu’da gerçekleştirilecek olan programda, katılan kardeşlerimiz yaz boyunca Kur’an-ı Kerim, Risale-i Nur ve Cevşenü’l-Kebir gibi çeşitli feyiz kaynaklarını okumayı ve düzenlenecek olan kültürel-sportif faaliyetlerle yaz dönemini dolu dolu geçirmelerini sağlamaya çalışıyoruz.

Program 6-16 Temmuz tarihleri arasında lise öğrencilerine yönelik ve 16-26 Temmuz tarihleri arasında ise üniversite öğrencilerine yönelik icra edilecektir. Programa dahil olmak isteyenler katılacağı günler için kayıt yaptırmalıdırlar. Kontenjan sınırlıdır.

Program detayları hakkında 05077855885 ve 02125326699 nolu telefonlardan bilgi alınabilir.

Programa başvurmak isteyen kardeşlerimiz [email protected]’den mail yoluyla veya 02125326699 nolu telefondan bize ulaşarak kayıt yaptırabilirler.

Afiş için tıklayınız!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin