Şekercihan Derneği olarak her yıl geleneksel olarak burs imkanı sağladığımız öğrenciler ve gönüllülerimizle beraber muhabbet, uhuvvet ve müfritane irtibat için tanışma kahvaltısı organize etmekteyiz. Bu yılki Geleneksel Tanışma Kahvaltısı, 4 Aralık 2016 Pazar günü icra edildi. Derneğimizin “iman ve insan merkezli hizmet anlayışı” çerçevesinde hayırsever gönüllülerimiz ve mezunlarımız ve öğrencilerimiz hatıralarını paylaştılar.

Programın “Hoş Geldiniz Konuşması”nı yapan Prof. Dr. Ruhi YAVUZ, derneğimizin gaye ve hizmetlerini özetledi. Risale-i Nur Enstitüsü Koordinatörü Yakup Emre KARAŞAHAN Yazarlık Okulu, Bediüzzaman Haftası etkinlikleri çerçevesinde 12. Risale-i Nur Kongresi, 8. Risale-i Nur Gençlik Kongresi ve Anma Programı gibi Enstitü faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Sınırlı sayıda kişinin davet edilmesine rağmen yoğun bir iştirakin olduğu programın takdimini Münir Şahin AĞARYILMAZ yaptı.

Üniversite hazırlık hizmetlerinin önemi hakkında Hasan Said KALINOĞLU, lise öğrencilerine dair yapılması gereken hizmetler hakkında bilgiler verdi.

Samimi ve duygu yüklü geçen program dilek, temenniler ve çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin