9 Haziran 2023 Cuma

Genel Duyurular

Geçmiş Olsun Duyuruları

GEÇMİŞ OLSUN – ALİ KARAKAŞ

Muhterem ağabeyimiz ALİ KARAKAŞ bir operasyon geçirmiştir. Şifa için dua beklemektedir. Kendisine Şafi-i Hakiki olan Allah’tan acil şifalar diliyor, tez zamanda sağlık ve afiyetine kavuşmasını temenni ediyoruz.

GEÇMİŞ OLSUN – MEHMET DERVİŞ NURDAĞ

Mardin'de Muhterem Ağabeyimiz MEHMET DERVİŞ NURDAĞ'IN bir rahatsızlık geçiridiğini ve hastanede tedavi altına alındığı bilgisini aldık. Şifa için dua beklemektedir. Kendisine Şafi-i Hakiki olan Allah’tan acil şifalar diliyor, tez zamanda sağlık ve afiyetine kavuşmasını temenni ediyoruz.

Taziye Duyuruları

TAZİYE- NACİ KUZUCUK

Ümraniye'den muhterem kardeşimiz, Yavuz Selim Akçınar'ın eşi Sümbül Akçınar'ın dedesi Muhterem ağabeyimiz NACİ KUZUCUK vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet ve mağfiret diler, ailesine ve sevenlerine sabr-ı cemil niyaz eder, taziyelerimizi sunarız.

TAZİYE -MEHMET MUHSİN SEKİZKARDEŞ

Muhterem kardeşimiz, Nurettin Nurdağ’ın Bacanağı Muhterem Mehmet Muhsin Sekizkardeş vefat etmiştir. Bugün (27 Mayıs Cumartesi) Kozyatağı Mehmet Çavuş Camiinde (Modern Camii) İkindi namazına müteakip defin edilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet ve mağfiret diler, ailesine ve sevenlerine sabr-ı cemil niyaz eder, taziyelerimizi sunarız.

Tebrik Duyuruları

Hoşgeldin Nil Hesna Bebek

Muhterem kardeşimiz, Said Mürsel Çeşitçioğlu ve eşinin NİL HESNA adını verdikleri bir kızları dünyaya gelmiştir. Ailemizi tebrik eder ve yavrularıyla birlikte Rabbimizin rızası istikametinde bir hayat geçirmelerini temenni ederiz.

Hoş geldin Ahmet Ahlas Bebek

Muhterem ağabeyimiz Ruhi Yavuz’un torunu,Fatih ve Gülşen Nur Yavuz’unAhmet Ahlas adını verdikleri bir erkek çocukları dünyaya geldiği haberini aldık…Ailemizi tebrik eder ve...